Новини за день 13 Січня 2023

Уряд постановою від 30.12.2022 №1487 затвердив новий Порядок військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів

Порядком передбачене здійснення військового обліку призовників, військовозобовʼязаних та резервістів державними органами, підприємствами, установами та організаціями за списками персонального обліку, відповідно до пропозицій Національного агентства з питань державної служби України та Державної служби статистики України.

До уваги виробників ягід та овочів Львівського району

У межах проєкту ФАО «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах»

«Різдво як стосунки»: у Жовківській громаді відбулося освітнє рандеву для вчителів-методистів

Організували його з ініціативи відділу освіти Жовківщини, спільно із освітнім центром ім. Дзеровича та за підтримки Департамент освіти і науки Львівської ОДА.

Інфографіка Оформлення паспорта громадянина України для мешканців тимчасово окупованої території у період дії воєнного стану створена Коаліцією організацій, що опікуються питаннями захисту прав осіб, постраждалих внаслідок широкомасштабної збройної агресії проти України.