Новини за день 19 Січня 2023

Українські традиції – це наша сила та душа

У світле свято Богоявлення Господнього вітаю громаду села Новий Став, що у Жовтанецька об’єднана громада, із храмовим празником.

Служба у справах дітей інформує

Однією із важливих складових роботи служби у справах дітей є виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції і забезпечення захисту прав дітей.

УВАГА! Шахраї під виглядом іноземних партнерів пропонують отримати неіснуючі види допомоги

Для отримання допомоги шахраї пропонують перейти за посиланням та ввести дані для входу в онлайн-банкінг, які зрештою потраплять до злодіїв.

Висловлюємо щиру подяку благодійній організації CORE за всебічну підтримку українців під час війни

Від початку повномасштабної війни росії проти України десятки українських та іноземних благодійних організацій є нашими союзниками у боротьбі із агресором та помічниками у допомозі людям, які постраждали внаслідок бойових дій.