Новини за день 4 Січня 2023

За програмою «єРобота» в області буде створено 1045 нових робочих місць

Серед переможців програми «єРобота», яка передбачає надання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, – 433 заявники із Львівської області.

Продовжуємо об’єднуватися задля підтримки наших захисників

Сьогодні спільно із Ukrainian Angels Foundation передали для 62-го батальйону 103-ї бригади ТрО комплекти теплого тактичного одягу. Адже стає холодніше, і хлопцям знадобляться теплі речі.

Як не купити зіпсовані продукти, у зв’язку з регулярними відключеннями світла

Регулярне вимкнення світла призводить до відключення холодильного обладнання, що негативно впливає на зберігання продуктів харчування. Для того, щоб не купити зіпсовані продукти необхідно:

На Львівщині облаштують прихисток для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, насилля вдома або за ознакою статі

Cтворюємо прихисток для осіб, які постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми або від насильства за ознакою статі.

Сьогодні спільно із колегами отримали частинку Вифлеємського вогню миру

Вогонь миру та вічної надії! Історії передачі Вифлеємського вогню понад ніж три століття.

У Львівському районі працює медична бригада

​​Загалом на Львівщині їх дві – у Мостиській та Давидівській громадах.