Новини за день 12 Січня 2023

1 січня 2023 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет на 2023 рік»

1 січня 2023 року набрав чинності затверджений Верховною Радою України Закон України від 3.11.2022 № 2710-IX «Про Державний бюджет на 2023 рік», яким визначено основні соціальні стандарти.

На початку січня цього року Львівська обласна служба зайнятості оперувала інформацією про наявність 3,4 тис. вільних робочих місць і вакантних посад

За сферами діяльності найбільша кадрова потреба була у переробній промисловості (27,5% всіх вакансій), торговельній галузі (13,0%) та транспорті (9,7%).

Завдяки здобуткам цифрової держави українці можуть проконсультуватися щодо усиновлення дитини на порталі Дія

Нова послуга надає можливість отримати онлайн-консультацію. За її результатами ви матимете змогу впевнитися, чи можете бути усиновлювачем, та що необхідно доопрацювати, щоб ним стати.

Сьогодні в Україні – День політв’язня

Коли національні інтереси, цінності та переконання дорожчі, ніж фізична свобода…

В одній із громад Львівського району показники захворюваності на ГРВІ перевищили встановлений епідемічний поріг

Несприятлива епідемічна ситуація щодо захворювання на ГРВІ відзначається на території Перемишлянської ОТГ, де перевищений епідпоріг в 1,8 разів (інтенсивний показник на 100 тисяч населення 435,2 при епідпорозі  248,1).

Наталія Козловська: Законопроєкт 5655 посилить роль ОМС у будівельномупроцесі

Законопроєкт № 5655 щодо реформування сфери містобудівної діяльностівпроваджує масштабну цифровізацію процесів та реєстраційних процедур убудівництві.