Новини за день 24 Січня 2023

Нові правила щодо відправлення міжнародних посилок

18 січня 2023 року набрали чинності зміни до Митного кодексу України щодо оподаткуваннямитними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових,міжнародних експрес-відправленнях та порядку їх декларування”. Зазначеним Законом змінено порядок декларування товарів, що переміщуються в міжнародних поштових та міжнародних експрес-відправленнях.

Вітаємо призерів олімпіади з математики

Святослав Шулим, учень 7 класу Великоглібовицького ліцею ім. Юліана Головінського, (вчитель Ольга Стельмах) та Любомир Малявський

Сьогодні передали генератори у медзаклади Зимноводівської громади

Через складну ситуацію в енергосистемі України, спричинену російськими атаками, у всіх областях тривають вимкнення електроенергії.

Ментальне здоров’я українців

Війна і трагічні події, які з нею пов’язані, залишаються свій відбиток на ментальному здоров’їкожного українця. Тому нині слід бути особливо уважним до свого стану та стану своїх близьких і  вчасно зрозуміти, що потрібна допомога фахівця, щоб зберегти своє психічне здоров’я. Розповідаємо, у яких випадках потрібно звертатися до лікаря.

Про проведення сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Нещодавно за участю заступника начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксани Солонинки відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо особливостей податкового законодавства в період воєнного стану.

Податкова амністія: чи треба підтверджувати кошти, що розміщені на рахунках у банківських установах

Відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Пальне для заправлення електрогенераторної установки: чи необхідно ліцензію на зберігання пального

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP