Новини за день 16 Січня 2023

242 днів тривала героїчна оборона Донецького аеропорту

Із незламною стійкістю, відвагою та мужністю українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери утримували оборону летовища, а також контролювали навколишні села.

Колядуймо, бо це наші рідні традиції та нетлінна культурна спадщина

Добрим українським звичаєм є упродовж різдвяних свят ходити з колядою від хати до хати, прославляти так Новонародженого Господа та бажати господарям дому щасливого року та всіх гараздів.

Щоб зігрітися під час вимкнень опалення чи електрики, потрібен теплий одяг

Оберіть якісну термобілизну, що відведе від тіла зайву вологу та збереже тепло.

Кам’янка-Бузька ДПІ: обговорили важливі питання щодо сплати податків

У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася робоча зустріч з платниками податків щодо сплати земельного податку, податку на нерухоме майно, податку на доходи фізичних осіб з паїв, що знаходяться в власному обробітку, а фактично передані іншим особам в оренду без оформлення на це відповідних договорів оренди.

Безнадійний податковий борг: списання у період дії воєнного стану

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п. 101.1 ст. 101 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) списанню підлягає безнадійний податковий борг, у тому числі пеня та штрафні санкції, нараховані на такий податковий борг.

Чи можуть платники єдиного внеску подати на погодження довідку-розрахунок на виплату заробітної плати в електронній формі

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, щопунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати

Основні новації для ФОП у 2023 році

Нещодавно в Кам’янка-Бузькій ДПІГоловного управлінні ДПС у Львівській області начальник інспекції Тарас Печора під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами про податкові зміни воєнного часу для фізосіб.