Новини за день 31 Січня 2023

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію у 2022 році

До повноважень відділу документообігу, розгляду звернень громадян та контролю належить реєстрація запитів на отримання публічної інформації. За період з 01.01.2022 по 31.12.2022 здійснено реєстрацію 40 запитів на інформацію.

Українці мають право перетинати державний кордон, прямуючи на лікування за межі України

27 січня уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України».

У Львівському районі автобус отримала Кам’янка-Бузька громада

Загалом Львівська ОВА централізовано закупила 126 автобусів за кошти обласного бюджету та співфінансування територіальних громад.

ПІДСУМКИ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У 2022 РОЦІ

Протягом 2022 року у Львівській районній державній адміністрації – районній військовій адміністрації робота із зверненнями громадян проводилася у порядку, визначеному чинним законодавством, а з часу введення воєнного стану в країні – відповідно до прийнятих рішень уряду України.

Відбулося чергове засідання експертної комісії архівного управління РВА

Основним завданням в роботі архівних підрозділів є належне впорядкування та зберігання різноманітної документації.  30 січня у Львівській районній військовій адміністрації відбулося чергове засідання експертної комісії архівного управління.

Затверджено Положення про особливості імпорту електричної енергії під час проходження осінньо-зимового періоду 2022/23 року в умовах правового режиму воєнного стану в Україні

3 січня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1 “Про затвердження Положення про особливості імпорту електричної енергії під час проходження осінньо-зимового періоду 2022/23 року в умовах правового режиму воєнного стану в Україні“.

Виробники органічної продукції Львівської області можуть отримати до 150 тис грн безповоротної допомоги

Напрям підтримки суб’єктів підприємництва в органічному виробництві діє згідно із розпорядженням начальника Львівської ОВА http://surl.li/emjbz про зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки.