Новини за день 8 Травня 2023

Розпорядження за ТРАВЕНЬ 2023 року

На МАПП Рава-Руська –Хребенне відкрився запис в електронну чергу

На МАПП “Рава-Руська – Хребенне” Львівського району з понеділка, 8 травня, розпочався запис в електронну чергу (єЧерга).

У Львові вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

День пам’яті та примирення: цього року Україна вдруге вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни, в умовах повномасштабної збройної агресії росії.

Скасовано гриф «Для службового користування» з архівних документів, що стосуються депортацій з території Західної України в 1940-х-1950-х роках

Архівне управління Львівської РВА інформує про те, що Комісія з питань роботи зі службовою інформацією в апараті Міністерства внутрішніх справ України скасувала гриф «Для службового користування» зі справ галузевого державного архіву МВС, які стосуються масових депортацій населення з території Західної України в 1940-х та 1950-х роках.

У Львові  запрацював чат-бот для допомоги переселенцям

У Львові  та ще в трьох містах України: Києві, Івано-Франківську і Чернівцях  з’явився новий застосунок “ТурБОТа про ВПО”, який має на меті допомогти внутрішньо переміщеним особам інтегруватися у приймаючі громади.

Електронне звітування – це зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами

У Кам’янка-Бузькій ДПІ практикують проведення щоденних тренінгів. Фахівці інспекції під час тренінгів розповідають платникам податків про електронні сервіси податкової служби та подання  звітності онлайн.

«Гаряча лінія» у Кам’янка-Бузькій ДПІ

На запитання платників, що надходили під час «гарячої лінії» щодо актуальних питань  податкового законодавства, відповідав начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора.

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування – Комунікаційна платформа!

Онлайн-сервіси – забезпечення електронної взаємодії з органами ДПС

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що одним із пріоритетних напрямів роботи ДПС в умовах воєнного стану залишається розвиток онлайн-сервісів для задоволення потреб платників та забезпечення електронної взаємодії з органами ДПС.  Податкова активно працює над трансформацією та спрощенням процедур адміністрування податків, автоматизації процесів обліку та контролю, що дозволяє просто і комфортно отримувати […]

Запис на чергу ОНЛАЙН для отримання послуг в Центрах обслуговування платників ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що записатись на чергу ОНЛАЙН для отримання послуг в Центрах обслуговування платників ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області можна за посиланням:  http://queue.qsolutions.com.ua:22102/