Новини за день 10 Травня 2023

Для керівників відділу освіти  Львівського району провели  семінар щодо забезпечення безпеки в освітніх закладах

У Зубрівській ЗЗСО І-ІІІ ступеня Солонківської територіальної громади сьогодні, 10 травня,  відбувся семінар з керівниками відділів освіти Львівського району.

В області працевлаштовано 500 вимушено переміщених осіб з виплатою працедавцям компенсації

Львівський обласний центр зайнятості інформує: упродовж чотирьох місяців поточного року розгляд заяв 208 працедавців Львівщини увінчався позитивним рішенням про надання компенсації витрат з оплати праці за забезпечення роботою 500 вимушено переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

У Львівському районі завершено прийом відомостей періодичного поновлення бази даних про виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Львівської РДА завершив прийом відомостей періодичного поновлення бази даних про виборців від органів реєстрації територіальних громад району та районних відділів Державної міграційної служби України за  квітень 2023 року.

Європейський банк реконструкції та розвитку вкладе 24,5 млн доларів в індустріальний парк у Львові

Упродовж останніх п’яти років мікрорайон «Сигнівка» у Львові перетворюється із занедбаної промзони у центр логістики та виробництва. У цьому районі вже працює приватний індустріальний парк Sparrow Lviv, а неподалік, у промзоні «Рясне-2» інвестиційна компанія Dragon Capital будує індустріальний парк «М-10».