Новини за день 26 Травня 2023

Прийнято позитивне рішення щодо перерахунку грошової компенсації на придбання житла для ВПО, які проживають у Львівському районі

Відбулося  чергове засідання комісії щодо здійснення перерахунку грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, членів їх сімей, а також осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

У районі до кінця червня демонтують всі обʼєкти радянської пропаганди

На території Львівського району виявили ще понад пів сотні обʼєктів, що підлягають декомунізації

Кабінет міністрів  запровадив  електронну форму протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу

Кабінет Міністрів на засіданні 19 травня ухвалив рішення щодо вдосконалення порядку проходження обов’язкового технічного контролю. Йдеться про постанову, якою вносяться зміни до постанов КМ від 30 січня 2012 р. № 137 і від 31 травня 2012 р. № 512.

На території Львівського району вперше будують школу за допомогою будівельного 3D-принтера

У Львові стартувало будівництво першого в Україні навчального закладу за допомогою технології 3D-друку. Це буде новий навчальний корпус для першокласників школи № 23, що на вул. Варшавській, 126.

Система безоплатної правової допомоги захистить від насилля

Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства.