Новини за день 23 Травня 2023

Завтра у Давидівській ТГ тестуватимуть системи оповіщення

Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської районної військової адміністрації інформує, що 24 травня департаментом з питань цивільного захисту відбудеться тестування системи оповіщення в Давидівській територіальній громаді Давидівська сільська територіальна громада.

Родичам полеглих військових вручили ордени

Сьогодні, 23 травня, голова Львівської районної військової адміністрації  Христина Замула від імені Президента України вручила посмертні нагороди  – 17 орденів  «За мужність» ІІІ ступеня та орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня родичам полеглих військових  України.

Увага! Висока  пожежна небезпека!

Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської РДА попереджає мешканців району про високу пожежну небезпеку. Так, за повідомленням регіонального центру з гідрометеорології, упродовж 23-24 травня на території Львівського району очікується переважно висока (4-й клас) та надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.