Новини за день 17 Травня 2023

Громади Львівського району лідирують у впровадженні системи електронного документообігу

Відтак тепер звернення громадян, запити на публічну інформацію та інша комунікація з громадами надійно зберігатимуться.

Відбулося засідання комісії  щодо перерахунку грошової компенсації для отримання жилих приміщень для учасників бойових дій та їх сімей

Відбулося засідання комісії щодо здійснення перерахунку грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, членів їх сімей, а також осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

У Львівському районі ведуться ремонтні роботи житлових корпусів для ВПО

У Львівському районі триває капітальний ремонт приміщень під житло для внутрішньо переміщених осіб.