Новини за день 30 Травня 2023

Відбулося засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Бібрській ТГ

Сьогодні у Бібрській територіальній громаді відбулось спільне засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Верховна Рада України зменшила граничний вік призовників  в Україні

У вівторок, 30 травня, Верховна Рада України проголосувала за зменшення граничного віку перебування на військовому обліку призовників з 27 до 25 років – законопроєкт №9281 про внесення змін до закону “Про військовий обов’язок і військову службу”. За відповідне рішення проголосувало 304 народні депутати.

Власникам знищеного і пошкодженого майна скасували податок на нерухомість

В Україні призупинили нарахування податку на знищену чи пошкоджену нерухомість, окрім землі. Відповідний закон вже набрав чинності, повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Громади Львівщини можуть отримати сонячні панелі для лікарень та водоканалів

ГО «Екоклуб» збирає контакти українських територіальних громад, які зацікавлені у встановленні сонячних електростанцій (СЕС) для критичної інфраструктури.

У Львівському районі зареєстровані 34 вакансії із наданням житла

За інформацією Львівської обласної служби зайнятості, найбільша винагорода зафіксована для пивовара (23 тисячі гривень) та кухарів (20 тис. грн).

Нагадуємо правила поведінки на воді!

Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської РВА нагадує громадянам про дотримання наступних правил під час відпочинку на воді:

Внесено зміни до положення щодо експертної комісії архівного відділу

Архівне управління Львівської РДА інформує про внесення змін до Типового положення про експертну комісію архівного відділу.