Новини за день 11 Травня 2023

Фахівці служби у справах дітей Львівської РДА надали консультації з питань соцзахисту дітей Комарнівської ТГ

Днями відбулася робоча зустріч фахівців  служб у справах дітей Львівської районної державної адміністрації та Комарнівської міської ради.

У Куликівській ТГ відбулося засідання комісії  з питань легалізації виплати заробітної плати

11 травня відбулося спільне засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Куликівській селищній раді.

В травні 2023 року в області проводять онлайн-аукціони з приватизації держмайна

Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області у травні 2023 року проводить онлайн – аукціони з приватизації державного майна.

Кераміка як екорішення

Кожен рік, у місті Валенсія, що в Іспанії, проводиться Cevisama: міжнародна виставка керамічної плитки. Зосередившись на інноваціях, галузь виробляє величезну кількість сучасних керамічних виробів, а також приділяє першочергову увагу сталого розвитку.

В Україні стартувала програма виплат коштів на відновлення житла: як подати заявку в “Дії”

З 10 травня стартувала програма “єВідновлення”, у межах якої українці зможуть отримати кошти на ремонт їхніх домівок, які постраждали через війну.

Архівне управління Львівської РВА  інформує органи влади та місцевого самоврядування Львівського району

Відповідно до Правил роботи державних архівів України складається список юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи постійного терміну зберігання  до архівного управління Львівської районної військової адміністрації.