Новини за день 31 Травня 2023

Повоєнні вибори в Україні мають максимально відповідати найкращим стандартам та практикам

У Брюсселі розпочався парламентський виборчий діалог на тему «Виклики та потреби щодо організації проведення голосування за кордоном для післявоєнних виборів в Україні». Учасниками діалогу є члени Європарламенту, голови виборчих комісій різних країн, представники урядів, міжнародних та українських громадських організацій.

У Львівській РДА обговорили питання налагодження роботи в системі електронного документообігу

Сьогодні, 31 травня,  у Львівській райдержадміністрації відбулася нарада з керуючими справами територіальних громад району.

Малі та середні сімейні й жіночі підприємства мають шанс отримати гранти на розвиток бізнесу

В Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств через програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

В Україні заборонили виробництво продукції, яка містить ртуть

Верховна Рада України 29 травня прийняла в цілому проєкт Закону «Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть», внесений Президентом України (реєстр. №0199).

Роз’яснення щодо відповідальності за прояв неповаги до суду

Фахівці Бюро правової допомоги роз’яснили, що адміністративна відповідальність за прояв неповаги до суду передбачена ст. 185-3 КУпАП.