Новини за день 1 Травня 2023

Майбутня відбудова громад передбачає посилення заходів цивільного захисту й енергоефективності будівель, сертифікацію будматеріалів й урахування принципів безбар’єрності

На цьому наголосила голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

Обережно, змії!

Львівська районна військова адміністрація інформує про небезпеку від змій.

У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбулася «гаряча лінія»

Днями у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася «гаряча лінія» щодо особливостей декларування доходів громадян та з інших питань податкового законодавства. На запитання платників податків відповідала заступник начальника інспекції Оксана Cолонинка.

Тренінг для платників – у ЦОПі Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області

У приміщенні Центру обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ відбувся тренінг з платниками податків щодо основних змін податкового законодавства. На запитання платників відповідали фахівці інспекції.

Заява про включення до Реєстру волонтерів тепер також у ЕК «Для громадян»

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інфомує, що подання заяви про включення до Реєстру волонтерів в електронній формі в Електронному кабінеті можливо у режимі «Заява до Реєстру волонтерів» у ЕК «Для громадян» або у «Введення звітності» режиму «Додатково».

Оновлено довідник типів об’єктів оподаткування для форми № 20-ОПП

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інфомує, що Державна податкова служба України на вебпорталі ДПС оприлюднила за посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/dovidniki-/127294.html оновлений довідник типів об’єктів оподаткування (станом на 24.04.2023 року). Він налічує 451 позицію.

Державна реєстрація – обов’язкова передумова початку здійснення господарської діяльності

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податків та громадянам про необхідність реєстрації суб’єктами господарювання у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів (надання послуг). Це – обов’язкова передумова початку здійснення господарської діяльності.