Новини за день 20 Червня 2023

Для юних рятувальників-пожежних Львівського району провели показові тренування

У Городку сьогодні відбувся Фестиваль «Безпечні канікули», у межах якого провели показові тренування для дружин юних рятувальників-пожежних Львівського району.

Об’єкти, які можна будувати без дозвільних документів

Плануючи будівництво на присадибній, садовій або дачній ділянці часто виникають питання,  які об’єкти потребують оформлення дозвільної документації на будівництво ( а саме будівельного паспорта забудови земельної ділянки та повідомлення про початок виконання будівельних робіт), а які можна будувати без оформлення відповідних документів та які не потребують прийняття в експлуатацію.

ВАЖЛИВО! Що робити у разі атак безпілотників

Через ранкові атаки Львівщини безпілотниками «Shahed», Львівська районна військова адміністрація нагадує правила поведінки у разі таких атак.

НМТ: порогові бали для вступу

5 червня 2023 року розпочалася основна сесія НМТ, яка триватиме до 23 червня 2023 року. Додаткова сесія відбудеться з 11 по 24 липня 2023 року.