Новини за день 9 Червня 2023

Психологічні послуги стають доступнішими для пацієнтів

У звʼязку з повномасштабною війною в українському суспільстві збільшився запит на психологічні послуги. Водночас українці стають більш поінформованими та менш упередженими щодо психологічної підтримки, частіше шукають допомоги у спеціалістів. Тож розповідаємо, що змінилося в системі охорони психічного здоровʼя і де шукати допомоги.

На порталі Дія працює послуга – Усиновлення

Служба у справах дітей Львівської районної державної адміністрації нагадує жителям району, які хочуть усиновити дитину, що з вересня 2022 року на порталі Дія працює послуга – Усиновлення.

Львівський район відвідали члени Асоціації олімпійців України

В межах перебування  видатні спортсмени- олімпійці зустрілися із  школярами  Зашківського ліцею імені Євгена Коновальця та взяли участь у спільній руханці з нагоди відзначення Олімпійського дня-2023.