Новини за день 19 Червня 2023

Відзначено кращих фермерів Львівського району

Сьогодні, 19 червня, голова Львівської РВА Христина Замула привітала працівників аграрного господарства з нагоди професійного свята –Дня фермера.

Оброшинська дитяча мистецька школа святкує 50-річчя від заснування

50 років тому розпочалася новітня історія Оброшинської дитячої мистецької школи. Ювілей – це своєрідна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати тих, хто присвятив своє життя рідному закладу, а також накреслити плани на майбутнє.

У Львівському районі перевірили базу відпочинку щодо безпеки експлуатації малих суден

У Львівському районі триває Місячник безпеки 2023 – проведення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення та удосконалення ефективності функціонування системи управління безпекою судноплавства, збереження життя і здоров’я людей, створення умов для запобігання аварійних подій на морському та річковому транспорті.

Проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку – “гаряча лінія» щодо особливостей застосування суб’єктами господарювання РРО/ПРРО.

Про порядок листування з ДПС через Електронний кабінет

Днями начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора провів з відвідувачами Центру обслуговування платників тренінг з питань надання адміністративних послуг через Електронний кабінет.

До уваги ФОП, які планують відмовитись від спрощеної системи оподаткування

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що заява про відмову від спрощеної системи оподаткування підприємцями – платниками єдиного податку подається до територіального органу ДПС за місцем податкової адреси платника податків – фізичної особи не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року).

Щодо можливого несвоєчасного закриття зміни і формування щоденних фіскальних звітних чеків через форс-мажорні обставини

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані щоденно […]

Як Держпраці взаємодіє з ДПС?

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що однією з головних цілей діяльності Держпраці і ДПС є зниження рівня незадекларованої праці, збільшення кількості застрахованих осіб, сплата податків та ЄСВ.

Контакт-центр ДПС – оновлений сервіс з максимальною ефективністю та якістю

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що Державна податкова служба України впевнено перетворюється на цифровий сервісний орган. Модернізований Контакт-центр ДПС – приклад успішної реалізації кейсів цифрової реформи Служби.

Важливе за тиждень:

12 дітей загиблих захисників України та дітей військовослужбовців із Львівського району майже місяць перебуватимуть на відпочинку у селищі Рочела Іоніка, Калабрія, Республіка Італія: http://surl.li/hyumz