Новини за день 27 Червня 2023

У Львівській РДА обговорили питання щодо створення та вдосконалення роботи ЦНАП району

У Львівській райдержадміністрації відбулася нарада щодо створення і вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг Львівського району.

З 1 липня лікарські засоби відпускатимуть лише за електронним рецептом

З 1 липня 2023 року лікарські засоби, що входять до програми “Доступні ліки”, відпускатимуть лише за електронним рецептом.

До уваги вступників: розпочала роботу телефонна лінія МОН

Від 23 червня 2023 року, розпочала роботу консультативна телефонна лінія МОН за номером 0 (800) 50-45-70, а також електронна пошта vstup2023@mon.gov.ua, на яку прийматимуть звернення громадян.

Триває загальнодержавна кампанія “Мобілізація”

Для реалізації  інформаційної компанії «Мобілізація», спрямованої на підтримку та забезпечення рішень військово-політичного керівництва України, підтримку заходів загальної мобілізації в державі, недопущення спротиву та уникненню мобілізації до лав ЗСУ, ініціюється спільна реалізація мотиваційних інформаційних заходів.