Новини за день 1 Червня 2023

Діти захисників України переглянули циркову виставу “Здійснити мрію – повернути вкрадене дитинство”

До Міжнародного дня захисту дітей у Львівському цирку відбулася циркова вистава «Здійснити мрію – повернути вкрадене дитинство». Мета заходу – підтримати дітей, які втратили своїх батьків на війні та тих, чиї батьки досі перебувають на фронті або ж зникли безвісти.

На Львівщині стартувала обласна програма відшкодування 50% вартості сертифікованого насіння

На Львівщині розпочалась обласна програма, що відшкодовує 50% вартості сертифікованого насіння. Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації приймає документи на відшкодування вартості насіння різних культур до 15 червня. Ця програма входить до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Навчання за ваучером: у переліку – 123 професії та спеціальності

Упродовж п’яти місяців поточного року  майже 500 жителів Львівщини отримали ваучер на навчання, що дозволить їм іти в ногу з часом, володіти сучасними технологіями та використовувати у професійній діяльності новітнє обладнання, – про це інформує Львівський обласний центр зайнятості.

У 19 громадах Львівського району реалізується проєкт з облаштування кабінетів «Захисту України»

На Львівщині за рішенням обласної ради ухвалили Програму розвитку освіти Львівської області на 2021-2025 роки «Облаштування кабінетів «Захист України».

Мобільний Центр крові розпочав роботу на Львівщині

Автобус Україні передав  Центр крові у Стокгольмі. Всередині є медичні ліжка, необхідне для забору крові та проведення лабораторних аналізів технічне обладнання. Водночас тут бути донорами можуть 4 осіб, а медична бригада складається з лікаря, лаборанта та лікарів-трансфузіологів.

Наступного тижня стартує проведення НМТ: що варто знати учасникам тестування на Львівщині

Усі абітурієнти вже отримали запрошення в особистих кабінетах.

Експертна комісія архівного управління провела виїзне засідання в Жовкві

31 травня в Жовкві відбулося  чергове виїзне засідання Експертної комісії архівного управління Львівської РВА.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Цьогоріч у День Захисту дітей ми обʼєднані у єдиному бажанні – аби усі українські діти були щасливими!

Тренінг для платників – у Кам’янка-Бузькому ЦОПі

У приміщенні Центру обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся тренінг з платниками податків щодо основних змін податкового законодавства.

У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбулася «гаряча лінія»

Днями у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбулася «гаряча лінія» щодо особливостей декларування доходів громадян та з інших питань податкового законодавства. На запитання платників податків відповідав начальник   Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора.