Новини за день 21 Червня 2023

У Раві-Руській відбувся Олімпійський день-2023

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі, проявити свою активність на шляху до міцного здоров’я та гарного самопочуття та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

USAID пропонує гранти на підтримку та відновлення бізнесу

Від 600 тис. грн до 1,2 млн грн грантів на підтримку безперервності та відновлення бізнесу пропонує USAID

Звіт про виконання районного бюджету за січень-травень 2023 року

Громади отримають майже 4,48 мільярда гривень субвенції на відновлення та розвиток інфраструктури

Уряд затвердив Порядок та умови розподілу майже 4,48 мільярда гривень субвенції місцевим бюджетам на відновлення та розвиток інфраструктури, зокрема шкіл, лікарень, житла, об’єктів ЖКГ тощо.