Новини за день 6 Червня 2023

У Львівській філії обласного центру зайнятості найбільше пропозицій працевлаштування

За кількістю вільних робочих місць і вакантних посад в області лідирує Львівська філія обласного центру зайнятості, де до уваги клієнтів понад чотири тисячі варіантів працевлаштування, – про це інформує обласний центр зайнятості.

Оголошено обласний конкурс  журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва

Конкурс має на меті відзначити та підтримати журналістів – авторів матеріалів на військову тематику, вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині.

Для вступників у вузи створений чат-бот «ОсвітаВсім»

«ОсвітаВсім», створена Державним підприємством «ІНФОРЕСУРС».

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування – Комунікаційна платформа!

Про проведення тренінгу для платників

У приміщенні Центру обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся тренінг з платниками податків щодо основних змін податкового законодавства.

Податківці Кам’янеччини продовжують інформувати платників про новації податкового законодавства

Нещодавно працівниками Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено робочу зустріч з платниками податків, де було роз’яснено норми діючого податкового законодавства

Оновлено структуру «Онлайн-навчання» для платників

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що для зручності користувачів ДПС оновила структуру розділу «Онлайн-навчання». Увагу сфокусовано на інформаційних потребах та комфортності платників у пошуку необхідної податкової інформації.

Визначено перелік майна, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчим документом

Відділ з питань правового забезпечення Львівської РДА поінформував щодо визначеного переліку майна, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчим документом.

Реєструємо РРО та ПРРО: основні моменти

У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО). На запитання платників податків відповідала головний державний інспектор Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Руслана Браташ.