Новини за день 2 Червня 2023

50 дітей вразливих категорій із Львівського району відвідали парк розваг “УРУРУ”

До Міжнародного дня захисту дітей, 2 червня 50 дітей вразливих категорій з Львівського району відвідали парк розваг «УРУРУ».

Громади Львівського району продовжують позбуватися пам’яток тоталітарного минулого

2-го червня у Львівській обласній військовій адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань декомунізації з представниками 8 громад Львівського району, які взяли участь в обговоренні.

Розпорядження за ЧЕРВЕНЬ 2023 року

У Львівському районі засіяно 92% від прогнозованих площ

У Львівському районі наразі завершується посів ярих культур, – про це повідомила начальник Львівської РВА Христина Замула.

Родинам загиблих захисників вручили Ордени

Сьогодні, 2 червня, начальник  Львівської РВА Христина Замула від імені Президента України передала  родинам загиблих захисників понад двадцять державних нагород.