Новини за день 7 Червня 2023

Цивільні українці, які постраждали під час повномасштабної війни, мають право на встановлення двох причин інвалідності

Міжвідомча робоча група на першому засіданні розглянула 377 проєктів відновлення коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

На Львівщині  відновлюються темпи введення житла в експлуатацію

Обсяги введеного в експлуатацію житла за перший квартал 2023 року досягли рівня 2019 року. Про це йдеться у звіті Державної служби статистики, передає ЛУН.

Фахівці Городоцького архівного відділу ознайомили студентів-першокурсників із роботою установи

Днями з роботою Городоцького архівного відділу архівного управління Львівської РВА ознайомилися студенти першого курсу спеціальності «Право» ВСП «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного  університету природокористування».

Власники  авто можуть замовити номерні знаки з відповідною комбінацією цифр в електронній формі

3 червня 2023 року набув чинності Порядок замовлення наявних у сервісному центрі МВС номерних знаків, що видаються за бажанням власників транспортних засобів та містять відповідну комбінацію цифр, в електронній формі, затверджений наказом МВС від 17.01.2023 № 10.

Відтепер ДМС і дипломатичні установи зможуть отримувати витяги з Держреєстру актів цивільного стану громадян

Це значно спростить процедуру оформлення паспортних документів для громадян, в тому числі тих, які тимчасово перебувають за кордоном.