День: 08.03.2024

Аграрні та переробні підприємства Львівщини можуть отримати гранти до 10 тисяч євро на підвищення енергоефективності

Малим та середнім аграрним та переробним підприємствам, які шукають підтримку у впровадженні енергоефективних заходів відкритий конкурс EENergy.

Оголошення ТОВ Галтекс-Брухт

Сьогодні громадська організація «Моя Незалежна Країна» надала допомогу прихистку для жінок, що постраждали від домашнього та гендернозумовленого насильства

Укотре дякую нашим добрим друзям і партнерам, які докладають максимум зусиль, аби наші угоди ставали реальними справами.

Захопливі волейбольні баталії у Кам’янка-Бузькій громаді: Дернівська гімназія здобуває перемогу!

Днями у Кам’янка-Бузькій громаді розпочався ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків. Сім команд закладів…