Новини за день 25 Лютого 2023

Верховна Рада України підтримала законопроект, який запроваджує можливість компенсації за знищене та пошкоджене житло

Законопроект №7198 визначає перелік отримувачів компенсації за знищене та пошкоджене житло, її види, механізм оцінки та прийняття рішення щодо її надання, а також можливості її використання для отримання нового житла.

25 лютого відзначається 152-а річниця від дня народження Лесі Українки

«Нащо даремнії скорботи? Назад нема нам воріття! Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя!»

Скажи насильству- стоп!

На території Рава-Руської громади відбулася нарада-зустріч «Скажи насильству – стоп!», організованою службами у справах дітей Рава-Руської громади та Львівської райдержадміністрації, спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг» Рава-Руської міської ради, які підняла важливу соціальну проблему – домашнє насильство.