Новини за день 8 Лютого 2023

Онкоскринінг чоловіків і жінок: які обстеження і в якому віці треба проходити

Щороку в лютому відзначають Всесвітній день боротьби з раком. Більшість форм цьогозахворювання мають хороший прогноз лікування при виявленні на ранній стадії.

Зловживання процесуальними правами у цивільному процесі: якінаслідки

У судовому процесі сторони та інші учасники справи мають певні процесуальні права та обов’язки.Разом з тим, на практиці, часто виникають випадки зловживання сторонами у справі своїмипроцесуальними правами. Про наслідки таких дій розповідаємо далі.

Відбулася нарада з керівниками відділів освіти

На базі Кам’янка-Бузької громади під керівництвом директора Департаменту освіти та науки Олега Паски відбулася нарада з керівниками відділів освіти семи громад Львівського району щодо стану та перспектив розвитку позашкільної освіти.

Громади Львівського району отримали роутери для навчальних закладів

Їх ми передали у співпраці із Львівський ІТ Кластер.

6-7 лютого у Львівській РВА відбувся тренінг для представників органів державної влади та місцевого самоврядування району на тему: «Як бути стійкими до дезінформації під час війни»

Дезінформація – один із важливих інструментів гібридної війни, який використовує ворог. Тому вкрай необхідно розрізняти її та правильно їй протидіяти.

Львівська районна військова адміністрація інформує про правила поведінки під час ожеледиці

Під час ожеледиці краще ходити у взутті з підошвою з мікропористого чи іншого м’якого матеріалу та без високих підборів. Можна також перед виходом на вулицю на підошву прикріпити шматок поролону або лейкопластиру відповідного розміру.

Львівська районна військова адміністрація інформує як захиститись від переохолодження

Значне зниження температури повітря у зимовий період року може призвести до переохолодження та обмороження організму. Щоб цього уникнути дотримуйтесь таких рекомендацій: