Новини за день 3 Лютого 2023

З 2019 року в Україні запроваджена нова форма сімейного виховання – патронатнасім’я

Її метою є забезпечити дитині, яка опинилася у складних життєвих обставинах, житло, турботу, родинне тепло й піклування, поки складні життєві обставини її батьками не будуть подолані.

Розпочато селф-скринінг відповідності національного законодавства до праваЄС

Україна розпочинає процес перевірки українського законодавства на відповідність актуальному права Європейського Союзу (скринінг) у межах підготовки до переговорів про членство в ЄС.

Звіт архівного управління про проведену роботу у січні 2023 року

Прийнято громадян: 96

Епідеміологи б’ють на сполох: на Львівщині лише за січень цього року кількість випадків сказу серед тварин зросла уп’ятеро! (10 проти 2 за аналогічний місяць 2022-го)

Найчастіше сказ у тварин фіксували на Стрийщині – 4 випадки. По 2 – у Дрогобицькому та Яворівському районах, по 1 випадку – у Львівському та Золочівському районах

Учні отримали грамоти від Львівської РВА, сертифікати від Пустомитівської міської ради та подарунки від партнерів

«Зірковий час» для школярів: у Пустомитах відбулося нагородження переможців районних олімпіад, районного етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та районного етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу імені Тараса Шевченка.

Триває підготовка проєктів для участі у Програмі Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027

Департамент екології та природних ресурсів спільно з Департаментом МТД та міжнародного співробітництва Львівської ОВА організував онлайн-зустріч з представниками територіальних громад Львівщини щодо підготовки проєктів для участі у Програмі Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.