Новини за день 16 Лютого 2023

Спрощено імпорт товарів військового призначення: рішення Уряду

14 лютого Уряд ухвалив постанову, яка максимально прискорить та спростить ввезення в Україну товарів військового призначення. Нова постанова розширює перелік товарів військового призначення та подвійного використання, які можуть імпортуватися фізичними та юридичними особами без дозволу Державної служби експортного контролю.

Пункти Незламності у Львівському районі

Нагадуємо, що у громадах Львівського району діють 90 Пунктів Незламності. З них 15 – у Львові.

Щодо вирішення питання правового врегулювання оформлення спадкових прав на майно спадкодавців, останнім місцем проживання яких була тимчасово окупована територія України

Про необхідність належного вирішення проблеми правового врегулювання оформлення спадкових прав на майно спадкодавців, останнім місцем проживання яких була тимчасово окупована територія України, звернула увагу Нотаріальна палата України.

З Днем єднання!

Наша єдність – це потужна, незнищенна народна сила!