Новини за день 13 Лютого 2023

Про переможців обласної олімпіади з християнської етики, які представляли Львівський район

Викладання предмета християнська етика – це ціле мистецтво. Уроки християнської етики носять інформаційно-пояснювальний характер. Це предмет, який покликаний формувати у дітей мораль та етику поведінки.

На Львівщині триває опитування серед мешканців задля покращення роботи структурних підрозділів Львівської ОВА

Йдеться про роботу у військовій, соціальній, культурній галузях, а також цивільному захисті, економіці та бізнесі.

Корисна інформація про декларування доходів

Із початком деклараційної кампанії податківці активно консультують громадян щодо особливостей подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи.

Трудові відносини з працівниками – у фокусі уваги ДПС та Держпраці

Представники ДПС та Держпраці під час робочої зустрічі обговорили  питання посилення співпраці при здійсненні контрольних функцій.

Податковий кодекс України передбачає випадки, за яких платник податку звільнений від подання податкової декларації

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що у Податковому кодексі України (далі – Кодекс) передбачені випадки, за яких платник податку звільнений від подання податкової декларації. Це стосується платників, які отримали доходи:

Кампанія декларування доходів -2023: право на податкову знижку

У рамках щорічної кампанії декларування доходів платники податків мають змогу повернути частину коштів у вигляді податкової знижки, – інформує Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області. Зокрема, у разі:

Податкова амністія: лише до 1 березня 2023 року можна подати одноразову добровільну декларацію

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування триває до                             1 березня 2023 року. Про доходи, що підлягають одноразовому добровільному декларуванню та інші нюанси податкової амністії активів, можна дізнатися із тематичного відеоролика Державної податкової служби України «Кампанію податкової амністії продовжено».

Яким повинен бути сніданок школяра

Одним із найважливіших чинників, що впливає на здоров’я наших дітей, без сумнівів, є правильне та збалансоване харчування.  Усім  добре відомо, що основою здорового денного раціону є сніданок.

Допомоги у працевлаштуванні потребують 580 переселенців

У січні цього року до підрозділів Львівської обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося 166 вимушено переміщених осіб з районів ведення бойових дій або тимчасово окупованих територій, із них 130 набули статус безробітного. За скеруванням служби зайнятості 44 особи з числа ВПО минулого місяця вдалося забезпечити роботою.

Розпорядження за ЛЮТИЙ 2023 року