Новини за день 15 Лютого 2023

У Варшаві триває масштабний форум з відновлення інфраструктури України Rebuild Ukraine

Україна майбутнього, яку ми відбудуємо разом: у Варшаві триває масштабний форум з відновлення інфраструктури нашої країни, яку зруйнували атаки агресора.

Як діяти під час землетрусу: поради від ДСНС

Зберігайте фото та запам’ятовуйте інформацію. Дуже сподіваємося, що ці поради нікому з нас не знадобляться.

Декомунізація Львівщини: скільки об‘єктів планують демонтувати

Сьогодні під час другого засідання комісії з питань декомунізації обговорили подальші кроки та заходи на Львівщині.

Альбом безбар’єрних рішень містить поради з облаштування доступних прихистків

Сьогодні дуже важливо, щоб місця для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, які під час війни стали для багатьох українців єдиною домівкою, були доступними та комфортними для усіх без винятку людей.

Стан соціально – трудових відносин, результати вирішення колективних трудових спорів, конфліктних ситуацій у Львівській області у 2022 році

Упродовж 2022 року діяльність відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (відділення НСПП в Львівській області) відповідно до Законів України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)”, “Про соціальний діалог в Україні” була спрямована на здійснення сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів), поліпшення стану соціально-трудових відносин (СТВ) у трудових колективах підприємств, установ, […]

Архівна довідка. Як отримати архівну довідку

Користувачем архівної інформації може стати будь-який громадянин, який потребує отримання тих чи інших відомостей. Для отримання архівної довідки необхідно з’явитися особисто або довірена особа, яка діє на підставі нотаріально засвідченого доручення та документа, що засвідчує особу.

Безробіття під час війни: заробітна плата vs допомога з безробіття

Станом на 01.02.2023 року за посередництва Львівської обласної служби зайнятості роботу шукали 4482 безробітних, для котрих у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 3978 пропозицій працевлаштування.

Перші повоєнні вибори. Представники ЦВК долучилися до обговорення майбутніх викликів

Член Центральної виборчої комісії Сергій Постівий долучився до обговорення викликів майбутніх виборчих процесів у повоєнний період. Захід був ініційований ВГО “Громадянська мережа “ОПОРА” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES).

Львівська районна військова адміністрація інформує про небезпеку від ртуті

Ртуть – метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легкорухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. Температура плавлення – 38,87°C. З підвищенням температури випаровування ртуті збільшується. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні.

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У 1979 році розпочалася радянсько-афганська війна, яка тривала майже 10 років. 15 лютого, у день виведення радянських військ, в Україні вшановують усіх учасників цієї несправедливої війни.