Новини за день 10 Лютого 2023

Проводиться опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

ВГО “Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України” проводить опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

Як підготуватися до виїзду закордон на авто?

Якщо плануєте виїзд за кордон на власному авто, візьміть з собою наступні документи:

Вітаємо переможців обласних олімпіад, які гідно представили Львівський район

Знайомимо з учнями, які представляють Львівський район в межах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році.

До 250 тис. гривень на старт або розвиток бізнесу: відновлений прийом заяв на участь у програмі «єРОБОТА»

У рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» з лютого поточного року відновлений прийом заяв охочих отримати мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу.

На порталі Дія доступні 5 нових послуг з усиновлення

Послуги мають спростити і пришвидшити процес усиновлення. Окрім раніше доступних онсультацій з усиновлення дитини та реєстрації усиновлювача онлайн, на порталі Дія з’явились нові сервіси.

Пункти Незламності у Львівському районі

Нагадуємо, що у громадах Львівського району діють 90 Пунктів Незламності. З них 15 – у Львові.