Новини за день 28 Лютого 2023

Відбулась нарада щодо розвитку позашкільної освіти в Львівському районі

На базі Пустомитівської громади під керівництвом директора Департаменту освіти та науки ЛОВА Олега Паски відбулась завершальна нарада з керівниками відділів освіти тринадцяти громад Львівського району щодо стану та перспектив розвитку позашкільної освіти. Перша зустріч проходила в Кам’янка-Бузькій громаді три тижні тому.

Оновлено функцію «Дані для декларації» в Реєстрі декларацій

Тепер декларанти зможуть додатково отримувати інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – стосовно своїх корпоративних прав та підприємства, в яких вони є кінцевими бенефіціарними власниками, з візуалізацією даних за формою розділів 8 та 9 декларації.

У Львівській РВА відбулася семінар-нарада з представниками територіальних громад щодо питань цивільного захисту

Обговорено низку питань, зокрема:

Щодо публічних закупівель

З 25.02.2023 набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 17.02.2023 №157, якою внесено зміни до Постанови №1178 (Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг длязамовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та […]

ЕКСПЕРТНІ КОМІСІЇ (ЕК) УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Для організацій та здійснення експертизи цінності документів створених у діяльності юридичних осіб на підставі постанови Кабінету Міністрів України « Про проведення експертизи цінності документів» від 08.08.2007 № 1004 (із змінами) створюються постійно діючі експертні комісії (ЕК).