Новини за день 27 Березня 2023

Обласний конкурс журналістики «Четверта влада»: як взяти участь

Участь у ініціативі можуть взяти редакції районних та міських друкованих засобів масової інформації Львівщини.

Допомогти оборонцям неба можна через телеграм-додатки: як це зробити?

Якщо бачите підозрілу ворожу ціль (крилату ракету чи ворожий дрон) – повідомте про нього у додатку «єППО» чи «Щось летить». Вашу інформацію наші воїни отримають в режимі реального часу.

Плануєте створити власний бізнес чи розвивати вже діючий?

В рамках програми «Власна справа» урядового проєкту «єРОБОТА» ви можете отримати мікрогрант.

Щодо отримання українського посвідчення водія з військовим квитком та паспортом іноземця або документом, що посвідчує особу без громадянства

Іноземним громадянам та особам без громадянства, які уклали контракт і проходять військову службу в Збройних Силах, Державній спеціальній службі транспорту, Національній гвардії, дозволено отримувати українське посвідчення водія з військовим квитком та паспортом іноземця або документом, що посвідчує особу без громадянства.

Проект MRIYA – це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті

Проект MRIYA (https://mriya.social/) – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

Що можуть зробити освітяни та науковці для розвитку ветеранського фермерства

23 березня 2023 року відбувся онлайн Семінар для фахівців закладів аграрної науки та освіти «Місцевий розвиток орієнтований на громаду: освіта, наука та ветерани», що був організований Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) та Державною установою «Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти (Науково-методичний центр ВФПО).