Новини за день 15 Березня 2023

Підтримка українців в умовах війни: у Польщі відбулася транскордонна зустріч органів місцевого самоврядування та неурядових організацій з Польщі та України, які допомагають громадянам нашої держави, які вимушено виїхали через бойові дії.

Львівська районна військова адміністрація інформує про небезпечні метеорологічні явища

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 16-19 березня на території Львівського району вночі та вранці на дорогах очікується ожеледиця, температура вночі опускатиметься до -1°, І рівень небезпечності (жовтий).

Якими можуть стати українські міста після відбудови

Міста мають здатність адаптуватись до навколишніх змін та викликів часу. Зазвичай такі трансформації малопомітні та визначаються в містобудівній документації.

Інформація для громадян України щодо взяття на консульський облік – у яких випадках це необхідно, які документи подаються, як знайти консульську установу тощо

Конcульський облік полягає в реєстрації у закордонній дипломатичній установі громадянина України, який постійно або тимчасово перебуває за кордоном шляхом: