Новини за день 2 Березня 2023

Львівська районна військова адміністрація інформує про порядок дій під час землетрусу

Територія Львівського району не належить до сейсмічно активних, тому землетруси не є частим явищем. Однак, якщо все ж таки ви стали безпосереднім свідком такого природнього явища як землетрус, то вам необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА НА НАВЧАННЯ: ХТО ЇЇ МОЖЕ ОТРИМАТИ?

Для підвищення рівня конкурентоспроможності громадяни, які прагнуть використовувати у трудовій діяльності інноваційні підходи, можуть скористатися ваучером на навчання, вартість якого не перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних громадян (з січня ц. р. – 26 840,00 грн).

Відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

Він складався із двох турів: теоретичного та практичного.

Служба у справах дітей Львівської РВА інформує

Кожному з нас доводилося йти вулицею, їхати в транспорті або просто дивитись телевізор і бачити людей, які у чомусь не схожі на інших. У когось на голові ірокез, хтось весь у металі, а хтось у чорній шкірі мчить повз вас на мотоциклі. Найчастіше це і є виразники сучасних субкультур. Представники різноманітних субкультур намагаються показати свою […]

Біля податкової у Львові збудують навчальні корпуси та облаштують відпочинкову зону

Площа детального плану охоплює територію 13,2 га.