Новини за день 3 Березня 2023

Відбулася зустріч із аграріями та представниками територіальних громад на тему: «Де взяти гроші мікро- та малому агровиробнику у військовий час?»

В умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну аграрне виробництво особливо стало однією з найбільш важливих для економіки країни галузей.

Ветеранське підприємництво: проблеми та можливі рішення

Ще 2021 року Міністерство у справах ветеранів України розпочало роботу з підготовки  Стратегії розвитку ветеранського бізнесу до 2030 року (https://mva.gov.ua/ua/npa/proyekt-strategiyi-rozvitku-pidpriyemnickih-iniciativ-veteraniv-vijni). Успішний ветеран-підприємець, який активно розвиває власну справу, свою громаду та державу – так розробники визначили ціль, яка мала б бути досягнута у результаті реалізації цієї Стратегії.

Про діючі вимоги щодо зберігання та застосування пестицидів, агрохімікатів у народному господарстві

Суб’єкти господарювання аграрного сектору повинні дотримуватись вимог Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001-98.

Вступники з ТОТ зможуть проходити всі етапи вступної кампанії дистанційно

Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити всі етапи вступної кампанії дистанційно без складання національного мультипредметного тесту (НМТ), повідомили в Міносвіти України.