Новини за день 21 Березня 2023

Робоча поїздка голови Львівської РВА Христини Замули у Зимноводівську громаду

Від початку повномасштабної війни в Україні громади Львівського району прийняли понад сто тисяч вимушено переселених українців.

У Львівському районі триває формування мережі освітніх ліцеїв

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти» в Україні до 2027 року має бути сформована мережа професійних ліцеїв. Закон має на меті вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти.

Двом громадам Львівського району передали чергові «Старлінки»

«Пункти незламності», які облаштовують у громадах району, повинні бути осередками безперебійного доступу до мережі Інтернет у випадку відсутності живлення.

Звіт про виконання районного бюджету за січень-лютий 2023 року

Як знайти аптеку, що відпускає медикаменти за програмою «Доступні ліки»?

В Україні продовжує діяти програма «Доступні ліки», завдяки якій пацієнти можуть отримувати необхідні ліки безоплатно або з невеликою доплатою.