День: 07.03.2023

Подання електронної форми звітності та декларування доходів за минулий рік – основні теми робочих зустрічей в Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській

Працівники інспекції під час зустрічей з платниками надають роз’яснення актуальних питань оподаткування. Як кажуть, не залишається запитань без відповідей.

Платники спілкувались з податківцями по телефонному зв’язку «гаряча лінія»

Відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року»; Реєстрація та застосування РРО/ПРРО»; «Алгоритм…

Чи може платник податку на доходи фізичних осіб за підсумками 2022 року скористатися правом на податкову знижку за витратами, здійсненими на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті?

На це питання начальником Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарасом Печорою надано коментар-відповідь.