Новини за день 31 Березня 2023

«Пікапи для миру» вирушать на передову: аграрії Британії привезли 22 позашляховики для 24 ОМБ імені Короля Данила

Загалом меценати планують передати 100 позашляховиків для 24-ї бригади.

Програма бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні

Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, і уряду Великої Британії реалізовує програму бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні.

Герою України із Жовківщини Андрію Боруцу посмертно присвоєно Орден «За мужність» ІІІ ступеня

30 березня голова Львівської районної державної адміністрації Христина Замула від імені Президента України вручила Орден «За мужність» ІІІ ступеня рідним загиблого Героя України Жовківської ОТГ  Андрія Боруца.

Фахівці  служби у справах дітей Львівської РВА надали методичну та практичну допомогу колегам Рава-Руської міської ради

З метою надання методичної та практичної допомоги з питань дотримання вимог законодавства щодо захисту прав та законних інтересів дітей, працівники служби у справах дітей Львівської районної військової адміністрації здійснили робочу поїздку до служби у справах дітей Рава – Руської міської ради.

Про найкращі середовища для повноцінного розвитку дитини

Родина – найкраще середовище для повноцінного розвитку дитини. І якщо так сталося, що дитина, за якихось обставин, не може жити у своїй біологічній сім’ї – існують інші варіанти, як їй подарувати родинний затишок.