Новини за день 29 Березня 2023

Програма «єРОБОТА»: буде створено 1140 нових робочих місць

У Львівській області завдяки програмі «єРобота», що стартувала у липні торік, реалізовуються 477 успішних проєктів. Із них 100 початківців тільки відкрили власну справу, 301 діючий підприємець і 76 юридичних осіб працюють над розширенням бізнесу.

На Жовківщині реставрують церкву-пам’ятку ЮНЕСКО

У дерев’яній церкві Пресвятої Трійці, яку побудували ще у 1720 році у Жовкві, наразі завершили зовнішні реставраційні роботи.

Львівська ОВА передала ноутбуки для закладів освіти Львівського району

Гуманітарну допомогу надала БО «World Vision International Ukraine».

Офіцерські звання присвоюватимуть захисникам, які не мають вищої освіти, але здобули бойовий досвід

20 березня Верховна Рада України ухвалила закон №8339, яким вносяться зміни до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу». Законом удосконалюється визначення співвідношення військових звань сержантського складу.