Новини за день 14 Березня 2023

У Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр триває реконструкція частини приміщень приймального відділення

Капітальний ремонт розпочали за підтримки благодійного фонду «Запорука», з яким Львівська РВА співпрацює у межах меморандуму.

Ринок вакансій: у якій сфері найвища зарплата?

Відповідно до інформації, що надійшла від місцевих фірм і компаній до Львівського обласного центру зайнятості, у перші березневі дні цього року в області актуальними залишалися 4020 вільних робочих місць і вакантних посад.

У Львівській ОВА закликають жителів області пройти медогляд: як це зробити безоплатно

Піклування про здоров’я, як фізичне, так і психічне – один із пріоритетів Львівської ОВА на 2023 рік.

Чергова допомога вирушила до наших захисників на передову

У День українського добровольця отримали від партнерів із Латвії позашляховик, окопні свічки, теплі ковдри та одяг.

Великолюбінська, Куликівська, Жовтанецька та Щирецька громади отримали нові «школярики»

Загалом цьогораз Львівська ОВА передала автобуси у 10 громад Львівщини.

На порталі «Дія» тепер можна перевірити статус будівельних документів

Перевірити статус документів будівельної сфери тепер можна на порталі «Дія» – у кабінеті громадянина розробили новий розділ «Моє будівництво».

14 березня – День українського добровольця!

Українські добровольці – це загартована сталь, хоробрі воїни, які з 2014 року героїчно захищають кордони нашої держави.