Новини за день 21 Вересня 2022

НАШЕ СЬОГОДНІ – ЦЕ ПЕРЕМОЖНЕ ЗАВТРА: у Куликові відбулися заходи до Міжнародного дня миру

Відтак, організатори підготували акцію «Дзвін миру», у якій взяли участь діти родин військовослужбовців.

Наші воїни день за днем наближають Україну до перемоги

Проте щоденно окупанти намагаються закріпитися на тимчасово окупованих територіях різними шляхами:

Три «швидкі» для евакуації поранених військових та бус для різних бригад ЗСУ передали

Кошти на необхідні медичні автівки зібрав британський фонд United Ukraine Fellowship. Британські благодійники та діаспора спільно придбали автомобілі на замовлення військових бригад і частин та передали у співпраці із благодійним фондом Ukrainian Angels Foundation.

Питання забезпечення якісної та доступної освіти для кожної дитини як важливий чинник для становлення успішних, незалежних та свідомих громадян обговорювалось вчора під час обласного освітнього Форуму «Навчи мене радости» у Жовкві

Організатори – відділ освіти Жовківської міської ради та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Розпорядження за ВЕРЕСЕНЬ 2022 року

Вітаю парафію церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Кам’янці-Бузькій із храмовим празником

Також сьогодні під час святкування, яке очолив Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій, у храмі відбулося освячення хреста.