Новини за день 2 Вересня 2022

Як діяти під час нападу собаки

Щоб уникнути нападу собак, треба дотримуватися таких правил:

Куди звертатись по довідку про підтвердження робочого стажу та заробітну платню в реорганізованій чи ліквідованій установі (підприємстві)

Спершу необхідно визначити, чи підприємство (установа, організація), де працювала людина реорганізованк чи ліквідоване?

ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЛОВА інформує

Державна служба України з надзвичайних ситуацій проводить на базі мереж операторів мобільного зв’язку заходи щодо реалізації проєкту з оперативного інформування населення про можливі загрози з використанням технології Cellbroadcast. У період з 07.09.2022 до 10.10.2022 близько 12:00 кожного понеділка, середи та п’ятниці на території Львівської області на мобільні телефони абонентів мобільного зв’язку «Київстар», «Водафон» та «Лайфселл» […]

Головне станом на цю добу

Учора сигналів про повітряну тривогу не було.

Ситуація на фронті станом на ранок 2 вересня

На Волинському та Поліському напрямках без суттєвих змін. Підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях.

Станом на сьогодні на Львівщину переїхали 205 підприємств з інших областей. Вони створили 5 тисяч робочих місць. Наша область залишається першою в Україні за кількістю релокованих бізнесів

Є й інша позитивна для країни тенденція – 25 бізнесів, які переїхали до нас, уже готові повернутися додому, оскільки активні бойові дії в містах та селах, де їхні потужності були раніше, припинилися.

Під час воєнного стану триває оздоровлення людей з інвалідністю

Управління соціального захисту населення Львівської РВА у серпні цього року забезпечило санаторно-курортне лікування в санаторіях Львівської області вартістю 17 676 гривень двом особам.

Компанія «Львівгаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», повертає побутовим споживачам переплату та помилково сплачені кошти за спожитий природний газ

Нагадуємо, що з 1 травня 2022 року побутових клієнтів ТОВ «Львівгаз збут» автоматично перевели до «постачальника останньої надії», функцію якого виконує ГК «Нафтогаз України».

Виїзд держслужбовців у відпустку чи відрядження за кордон: перелік документів

Під час війни виїзд військовозобов’язаних з України заборонений, але заброньовані працівники мають право перетинати кордон.

Сила і патріотизм – юна волонтерка із Сокільницької громади допомагає плести маскувальні сітки

Діана Будзан – учениця Годовицького ЗЗСО І-ІІІ та учасниця молодіжної спільноти “Тавор”.