Новини за день 9 Вересня 2022

День фізичної культури і спорту

У Зіболківській ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту.

У Куликівській громаді Львівського району відбувся захід до Дня фізичної культури та спорту

У програмі святкувань – Олімпійський урок для школярів, футбольний турнір «Спортик», забіг «До перемоги», показові виступи школи бойового гопака та кікбоксингу, а також спортивні змагання між учнями початкової школи, зустріч із поліцейськими Львівщини та частування.

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ НА ДЕРЖАВНЕ ЗБЕРІГАННЯ ДО АРХІВНОЇ УСТАНОВИ

Прийом документів Національного Архівного Фонду (НАФ) від юридичних осіб – джерел комплектування архіву – здійснюють щорічно за графіками, затвердженими архівом за погодженням з юридичною особою.

Домовилися про співпрацю із Благодійний фонд”Крила Звитяги”

Зокрема – про допомогу дітям нашого району та підтримку мешканців в умовах воєнного стану.

Підготовка до опалювального сезону 2022-2023рр

Під керівництвом начальника відділу житлово-комунального господарства Львівської РДА Галини Мацишин відбулася перевірка підготовки об’єктів соціально-культурного призначення Рава-Руської, Добросинсько-Магерівської, Куликівської та Жовківської ТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

Шеринг е-паспорта в застосунку Дія — тепер у органах ДРАЦС

В органах ДРАЦС стала доступна нова зручна функція, яку Мінцифра запровадила спільно з Мін’юстом — шеринг внутрішнього та закордонного цифрових паспортів у застосунку Дія.

Кожна дитина має рости в гідних умовах, відчувати увагу та турботу про себе

Під таким девізом пройшла зустріч працівників служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації та служб у справах дітей Жовківської та Рава-Руської міських рад, Куликівської селищної ради та Добросинсько-Магерівської сільської ради.

На полях Львівського району проводяться роботи з підготовки  грунту та посіву озимих культур урожаю наступного року

За середньорічними даними площі вирощування озимих культур в районі займають близько 39% всіх посівних площ.

Ситуація на фронті станом на ранок 9 вересня

Протягом минулої доби ворог завдав 45 авіаційних та 5 ракетних ударів, зокрема по населених пунктах Костянтинівка, Циркуни, Радушне, Харків. Є жертви серед цивільного населення.

У громадах Львівського району працюють консультативно-координаційні центри для допомоги ВПО

У центрі можна отримати: юридичний супровід;