Новини за день 22 Вересня 2022

Здобуваємо нові знання, аби ефективно працювати для громади району

Головний спеціаліст відділу правового забезпечення апарату Львівської РВА, уповноважена з публічних закупівель Олена Сулига успішно завершила курс навчання щодо публічних закупівель та роботи електронної системи ProZorro у Школі уповноважених осіб.

Відбулася робоча зустріч начальника служби у справах дітей Львівської районної військової адміністрації Іванни Дяківнич та працівників служби у справах дітей Глинянської міської ради

Відповідно до статистичних даних, у Глинянській територіальній громаді проживають

Унікальна пам’ятка архітектурної спадщини нашого краю – дерев’яний храм у Глинянах

Перші документальні згадки про Церкву Успення Пресвятої Богородиці датовані 1562 роком.

Якщо ви досі не відвідували музей ткацтва у Глинянах – радимо обов’язково туди зазирнути

Це справжня скарбниця пам’яток давніх ремесел і промислів.

Діалог із місцевими підприємцями – досі один із пріоритетів у роботі Львівської РВА

Адже саме завдяки бізнесу, який продовжує працювати, забезпечувати роботою мешканців і підтримувати бюджет держави, країна може боротися із ворогом і на економічному фронті.

Основним завданням в роботі архівних підрозділів є належне впорядкування та зберігання різноманітної документації

Днями у Львівській РВА відбулося чергове засідання експертної комісії архівного управління.

Громади мають продукувати сенси. Треба дивитись на громаду чи місто як на живий організм, якому необхідний ресурс

Але мова йде насамперед не про гроші, а про людей. Хоча і гроші – це важливо. На Львівщині від початку повномасштабної війни ми прихистили понад 600 тисяч людей. Наші громади дали цим людям відчуття дому. Зараз наше завдання – дати їм роботу, можливість здобувати освіту і подбати про щасливе майбутнє для дітей.

На Львівщині перебувають Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук та заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко

Насамперед відвідали Личаківське кладовище. Вшанували пам’ять новітніх Героїв України, які загинули під час повномасштабної війни.

Служба у справах дітей Львівської РВА інформує

Від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України, виникло безліч неврегульованих законодавством питань щодо захисту прав та охоронюваних законом інтересів дітей. Нові, непрогнозовані життєві ситуації, спонукають до внесення змін існуючого законодавства, та прийняття нових нормативно-правових актів.