Новини за день 29 Вересня 2022

Трагедія Бабиного Яру

Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.

У книжках – мудрість століть

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек відвідали Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника та привітали її працівників із нагоди професійного свята.

Допомога та турбота

У Городоцькій ТГ у приміщені Народного дому міста Городок благодійний фонд КАРІТАС сьогодні видавав продуктові набори сім‘ям-ВПО.

У Жовківській громаді відсвяткували День учителя

Відтак, напередодні професійного свята нагородили кращих працівників галузі освіти за сумлінну працю.

Минають 81 роковини трагедії у Бабиному Яру – масового розстрілу українських євреїв, який влаштували нацисти під час Другої світової війни

Та ця рана кровоточить і болить увесь цивілізований світ і досі…