Новини за день 20 Вересня 2022

Під час робочої поїздки у Рава-Руську громаду представники Львівської РВА спілкувалися із громадою про початок нового 2022-2023 навчального року, проблеми галузі освіти та перспективи розвитку

Усього в громаді є 17 закладів загальної середньої освіти, зокрема – 2 філії.

Полювання в умовах воєнного стану заборонене

Традиційно стартував сезон полювання.

Кілька добровольчих формувань на Львівщині уже склали присягу на військову службу

Відтак, сьогодні ми отримали від Львівського оборонного кластера 100 бронижелетів, які передамо, зокрема, добровольчими формуванням Львівського району.

Найгарніші зразки житлової забудови містечок Львівщини

Знайомство з містом зазвичай починається з прогулянки центром і відвідування архітектурних пам’яток. Туристам насамперед показують храми та не менш цікавою є адміністративна і житлова забудова.

209 доба протистояння російському воєнному вторгненню: ситуація станом на ранок 20 вересня

За минулу добу російські окупанти завдали 10 ракетних та 15 авіаційних ударів, здійснили понад 56 обстрілів з РСЗВ по об’єктах на території України, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

Дні європейської спадщини у Львові цьогоріч присвячені темі «Втрачене. Збережене. Відновлене»

З історією та культурою Львова ознайомлюватимуть місцеві гіди, музейники, науковці, історики, краєзнавці, мистецтвознавці та історики.

До уваги близьких та рідних військовослужбовців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила та 103-ї бригади ТрО

Іноді військовослужбовці