Новини за день 28 Вересня 2022

Праведники Бабиного Яру

Порятунок євреїв у роки нацистської окупації Європи став предметом вивчення у Державі Ізраїль. Національний інститут пам’яті Катастрофи і Героїзму Яд Вашем 1963 року затвердив критерії для отримання почесного звання «Праведник народів світу». Праведниками визнаються неєвреї, які, ризикуючи життям, рятували євреїв під час Голокосту. Всіх, хто був причетний до порятунку, нагороджують медалями й дипломами, на їхню […]

Бюро економічної безпеки України оновило свій бот https://t/me/SaveEconomyBot, додавши окрему функцію «Повідомити про корупцію». Тепер інформацію можна повідомити як анонімно, так із зазанченням авторства

Така інформацііюя підлягає обов’язковому розгляду уповноваженою особою БЕБ, якщо інформація стала відома фізичній особі через її трудову, професійну, громадську, науковц діяльністю, службу чи навчання, або участь у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, служби чи навчання, і фізична особа має переконання, що така інформація є достовірною.

У Львівському районі відбулися презентації консультативно-координаційних центрів для допомоги ВПО

Консультативно-координаційні центри району працюють за адресами:

Масовий розстріл у Бабиному Яру став символом нацистської політики винищення людей за етнічною, расовою чи релігійною ознакою під час Другої світової війни

Місце, яке на початку повномасштабного російського вторгнення в Україну обстріляли окупанти, завжди було і буде осередком пам’яті про трагедію майже 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, яких жорстоко розстріляли нацисти у 1941–1943 роках.

Служба у справах дітей Львівської РВА здійснюється облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Усі дії щодо дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, повинні бути спрямовані на захист прав та інтересів дитини, усунення причин таких обставин і забезпечення безпечних умов її утримання та виховання, надання їй та її батькам комплексу необхідних послуг та соціальної допомоги.

100 ПРЕТЕНДЕНТІВ ІЗ ЛЬВІВЩИНИ СКОРИСТАЮТЬСЯ ДЕРЖАВНОЮ ПІДТРИМКОЮ У МЕЖАХ ПРОГРАМИ «єРобота»

За результатами п’ятьох етапів оцінки бізнес-планів учасників урядової програми «єРобота», що спрямована на розвиток або започаткування власної справи (від липня), Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 100 заявникам, документи яких розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості.